O nas

SKŁAD ZESPOŁU

Instrumentaliści i soliści grający ze sobą przez wiele lat, teraz pod nazwą COOKIES BAND. Muzycy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu imprez oraz bogaty repertuar na tą okazję. Zespół porusza się w różnych stylach muzyki rozrywkowej i wykonuje je wyłącznie na żywo! Skład zespołu stanowią wykształceni muzycy.

Łukasz Zdolski

lukaszZałożyciel i manager zespołu. Zakochany w gitarze od 15-stego roku życia, ma na swoim koncie wiele zagranych koncertów z wieloma zespołami oraz artystami. Bardzo chętnie odwiedza imprezy typu jam session by tam wymieniać się swoimi doświadczeniami muzycznymi. Kilkuletni członek zespołu Pawkin wraz z którym nagrał płytę „Taka jak Ty” oraz którym wystąpił w programie Must be the Music gdzie dotarł do półfinału. Obecnie udziela się muzycznie w różnych projektach z pogranicza rocka, funku oraz jazzu, natomiast najwięcej czasu poświęca zespołowi Cookies Band. Prywatnie zajęty organizacją własnego przyjęcia weselnego.

Natalia Wilk

nataliaNatalia śpiewa od 8 roku życia. Profesjonalną przygodę z muzyką zaczęła siedem lat temu. Swoje muzyczne fantazje rozwijała na kierunku Jazz i muzyka estradowa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Kształciła się w klasie wokalnej Krystyny Prońko oraz Moniki Malec-Piotrowskiej. Od trzech lat prezentuje się nie tylko jako wokalistka ale także i pianistka. Laureatka konkursów wokalnych. Bierze udział w wielu urozmaiconych stylistycznie projektach. Miała możliwość sprawdzić się w różnorodnym repertuarze, począwszy od piosenki literackiej i aktorskiej przez wielogłosowe brzmienia, muzykę jazzową i rozrywkową do żywiołowych aranżacji wykonywanych z towarzyszeniem 50-osobowego składu orkiestry dętej.

Daniel Rutkowski

danielZ perkusja zapoznał się w wieku 13 lat, został oczarowany do tego stopnia iz z powodzeniem rozpoczął edukacje w jej zakresie w Państwowej Szkole Muzycznej im. T. Szeligowskiego pod bacznym okiem wybitnych pedagogow… Obecnie Absolwent Wydziału Artystycznego UMCS kierunku Jazzu i muzyki estradowej rozlicznie uczestniczący w licznych projektach i wydarzeniach muzycznych z pogranicza jazzu, soul’u funk’u jak i muzyki pop oraz hip hopu jak np. Tetris, MARTITA czy chchociażby Helicopters Brass Orchestra. Dodatkowo zawzięty nauczyciel perkusji przekazujący pozytywna energie zarówno z za perkusji jak i poza nią…

Lesław Krasoń

leslawNa basie gra chyba od zawsze, chociaż z wykształcenia jest inżynierem-absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej na kierunku Technologia Maszyn o specjalności Automatyzacja maszyn technologicznych. Zainteresowania: matematyka, programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, sztuka kulinarna, filmy (które lubi oglądać od połowy). Gitara basowa oraz muzyka okazuje się jego największą życiową pasją, która wypełnia wolne chwile i pozwala na odkrywanie scenicznego talentu jako ponadprzeciętnego basisty i scenicznego zwierzaka, który za każdym razem kiedy już gra, to obdarza swoja energią wszystkich znajdujących się dookoła.

Tomek Momot

tomekZawodowy muzyk i dyrygent od wielu lat związany z ogólnopolską sceną muzyczną, występował niemal na każdej scenie i każdym festiwalu w Polsce. Tomek to nie tylko wspaniały klawiszowiec lecz również wybitny akordeonista i pianista.